Cena usługi zależy m.in. od miejsca i daty wydarzenia. Dlatego aby ją ustalić potrzebuję kilku danych. Odpisuję najczęściej do kilku godzin. Zadzwoń, jeśli teraz chcesz poznać cenę i dostępność terminu Tel. 570 400 741

 

 Rafal Jagodzinski

Opinie

Szanowny Panie Rafale,
niniejszym chcielibyśmy bardzo podziękować za piękne zdjęcia zarówno z dnia ślubu jak i z sesji,, oglądamy je bez przerwy , są przepiękne i bardzo nas cieszą. gratulujemy talentu i profesjonalizmu. Zdjęcia są ciepłe, oryginalne, bardzo "autorskie", będą dla nas wspaniałą pamiątką na całe życie.
z pozdrowieniami
Agnieszka i Darek Pawliccy

Dziękujemy raz jeszcze również za dodatki!
Powodzenia w dalszej pracy artystycznej (w pełni zasługuje na takie miano) !
Ewa i Marcin

Panie Rafale,
chcielibyśmy Panu serdecznie podziękować za piękna oprawę zdjęciowa naszego ślubu i zdjęć w plenerze! Bardzo nam się podobają.
Pozdrawiamy Pana bardzo serdecznie
Marta i Sebastian Roick Deutshland

Jeszcze raz bardzo dziękujemy, za rewelacyjne zdjęcia wykonane przez pana. Bardzo nam się podobają ujęcia, charakter i styl zdjęć. Zachwyciła nas również pańska dyskrecja podczas ceremonii zaślubin w kościele, przez co nie czuliśmy się skrępowani i zdenerwowani, ale to już chyba zasługa pańskiej skromnej i ciepłej osoby. Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za atmosferę jaką stworzył pan przed ślubem, nie czuliśmy najmniejszego zawstydzenia, przez co na zdjęciach widać radość, spokój, dobrą zabawę, no i...że to jeden z najpiękniejszych dni w naszym życiu.

Proszę poleć mi Rafale kogoś kto zrobi mi chociaż w minimalnym stopniu podobne zdjęcia do Twoich. Wiem,że i tak, tak nikt nie sprosta moim wymaganiom -bo po obejrzeniu zdjęć jakie Ty robisz wiem -nie ma drugiego perfekcyjnego specjalisty jak R.J.
Pozdrawiam i z góry dziękuję Bernadetta

Panie Rafale,
Chcielibyśmy wspólnie z żoną podziękować Panu za tak wspaniałe udokumentowanie najważniejszego dnia w naszym życiu.
Pana profesjonalizm, dyskretna obecność podczas całej uroczystości, pomysłowość w kadrowaniu i umiejętność wyzwalania spontaniczności u fotografowanych osób, zasługują na najwyższe uznanie.
Ludzka pamięć jest zawodna, pamiętamy emocje i przeżycia związane z daną chwilą (wakacjami, spotkaniami z przyjaciółmi czy uroczystościami rodzinnymi), obrazy gdzieś umykają i zacierają się w naszej świadomości. Po latach, to właśnie zdjęcia dają nam możliwość powrotu do tych niepowtarzalnych chwil.
Ślub bierze się raz w życiu, dla nas było to przeżycie wyjątkowe, niemal magiczne. Cieszymy się, że zapamiętamy je przez pryzmat Pana fotografii.
Jeszcze raz dziękujemy,
Ela i Jarek Seredniccy

Super, naprawdę dziękuję. pozdrawiam serdecznie:) Ida Kowalczyk Art Director

Dzień Dobry Panie Rafale!!
Chcielibyśmy bardzo podziękować za super współpracę.Zdjęcia są wspaniałe. Spełniły nasze oczekiwania i są fantastyczną pamiątką na całe życie.
Piękny album. Jest w nim zawarte wszystko, co najważniejsze. Bez wahania polecamy Pana usługi wszystkim znajomym.
Najserdeczniejsze Pozdrowienia!
Państwo Budzik